A lengyelországi Gliwicében zárult a 2022-2023-as FIM Superenduro-világbajnokság, ahol a Prestige kategóriában ismét Zsigovits Norbert képviselte a magyar színeket.
Superenduro
Bemutatkozása helyszínén érte el eddigi legjobb Superenduro-eredményét Zsigovits Norbert
A telt házas budapesti forduló után Jeruzsálemben folytatódott a FIM Superenduro-világbajnokság idei szezonja.
Zsigovits Norbert világbajnoki 5. helyezett lett a SuperEnduro junior kategóriájában
Németországi dupla fordulóval zárult a 2021/2022-es SuperEnduro-világbajnokság szezonja, amely során a Junior-világbajnokság mezőnyében Zsigovits Norbert képviselte az Enduro Team Hungary színeit.
Ünneplő közönség éltette az Enduro Team Hungary versenyzőit a budapesti fordulón
Harmadszor rendezték meg a budapesti Superenduro GP-t, a Papp László Sportarénában ezúttal is hétezer fős közönség szurkolt a magyar versenyzőknek, köztük Zsigovits Norbertnek és Szőke Márknak.
Dobogós helyekért küzdött Zsigovits Norbert és Szőke Márk az első SuperEnduro-fordulón
Látványos küzdelemmel és kiszámíthatatlanul alakuló versenyekkel indult az FIM SuperEnduro-világbajnokság 2021/2022-es szezonja a lengyelországi Łódźban.
Zsigovits Norbert a junior-mezőnyben, Szőke Márk az Európa-kupában indul a SuperEnduro GP-n
A sporttörténeti sikereket hozó EnduroGP-szezon után az Enduro Team Hungary versenyzői a hétvégén már a stadionokban, rövidebb futamokkal lebonyolított SuperEnduro GP-sorozatban állnak rajthoz.






